Franchisant

Franchisant nebo také franšízant je právnická nebo fyzická osoba, která podniká na základě praxí prověřeného podnikatelského konceptu franchisora v rámci franchisového systému a v souladu s uzavřenou franchisovou smlouvou a dohodnutých pravidel spolupráce. 

Franchisant do spolupráce kromě jiného přináší:

 • podnikatelskou aktivitu a ochotu spolupracovat v rámci franchisového systému
 • kapitál a financování pro svůj franchisový podnik
 • znalosti lokálního trhu, neboť ve franchisingu platí „all business is local“
 • výnosy na základě franchisové spolupráce a získaného franchisového konceptu, ze kterých jsou hrazeny i poplatky pro franchisora.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí