Aktuality

Logo Avexs systems s.r.o.

Mimořádná nabídka pro franchisové koncepty, které mají zájem o expanzi do zahraničí!

Máte-li v nejbližších letech v plánu expanzi vašeho franchisového konceptu do zahraničí, tak by vás mohla zaujmout následující mimořádná nabídka. Největší mezinárodní organizace svého druhu Franchise Pool International – zkráceně FPI – ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku, a  která se zaměřuje na vyhledávání nových master franchisových nebo franchisových partnerů, pořádá ve dnech […]


Logo Avexs systems s.r.o.

Nejlepší italské gelato již brzy v Česku i na Slovensku

Nejznámější a nejúspěšnější franchisový koncept z Itálie v oblasti kulinářského umění, který brzy nabídne nejlepší italské gelato i v Česku a na Slovensku!


Logo Avexs systems s.r.o.

EQUIVALENZA přichází nyní i na český a slovenský trh!

Nejznámější a největší španělský franchisový koncept v oblasti „světa parfémů a kosmetiky“ EQUIVALENZA přinesla na trh revoluční změnu v nabídce svých vlastních výrobků pro ženy i muže za neuvěřitelně výhodné ceny.


Logo Avexs systems s.r.o.

SuperPark – podnikejte v oblasti zábavy a volnočasových aktivit

Největší franchisový koncept na světě původem z Finska pro podnikatele a investory v oblasti zábavních parků a volnočasových aktivit nejrůznějších cílových skupin.


Logo Avexs systems s.r.o.

Představujeme WrapChamp, franchisový koncept ze Švédska

Franchisový koncept prověřený více než deseti lety podnikání ve Švédsku a Norsku nabízí vysoce kvalitní a certifikované fólie, nejmodernější technologie a samozřejmě velmi dobře vyškolený a profesionální personál.


Logo Avexs systems s.r.o.

Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce a konzultant, majitel a jednatel společnost AVEX systems se stal Čestným členem České asociace franchisingu – ČAF.

Ing. Aleš Tulpa je členem České asociace franchisingu od roku 2021. V dubnu 2022 mu byl členskou schůzí této asociace udělen za zvláštní zásluhy a za podporu a rozvoj asociace titul Čestný člen ČAF: https://www.czech-franchise.cz/clenove/cestny-clen/60-ing-ales-tulpa . Ing. Tulpa má za sebou velmi bohatou kariéru jako manažer velkých mezinárodních společností a mnoholetou praxi v oblasti franchisového podnikání.


Logo Avexs systems s.r.o.

Článek v časopise Global Franchise o franchisingu v Evropě, do kterého přispěl i mezinárodní franchisový poradce Ing. Aleš Tulpa

Global Franchise – celosvětově nejznámější a velmi respektované medium zahrnující kromě časopisu tohoto jména i tzv. World Franchise Network a celou řadu dalších aktivit a který informuje pravidelně o nejrůznějších aspektech ze světa franchisingu,  – více na  www.global-franchise.com – zveřejnil článek na téma „Is Europe really closed for business?“ Autorkou tohoto článku je velmi známá […]


Logo Avexs systems s.r.o.

FRANCHISING – partnerství přinášející úspěch a šance pro vaše podnikání po skončení korona pandemie

Velmi známý, oblíbený a úspěšný časopis Brands&Stories zveřejnil článek „FRANCHISING – partnerství přinášející úspěch a šance pro vaše podnikání po skončení korona pandemie“, jehož autorem je Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franšízový poradce, který působil dříve jako generální ředitel několika mezinárodních společností.


Logo Avexs systems s.r.o.

Připravte se, SuperPark právě přichází na český a slovenský trh!

Největší franchisový koncept na světě původem z Finska pro podnikatele a investory v oblasti zábavních parků a volnočasových aktivit nejrůznějších cílových skupin.


Logo Avexs systems s.r.o.

Které franšízy přijdou na český trh a hledají partnery?

Vše o franšízách v podcastu s Alešem Tulpou, mezinárodním poradcem a expertem na franšízové podnikání.


Logo Avexs systems s.r.o.

Franchisový koncept MOA z Francie zahájil aktivity v České a Slovenské republice!

S velkým potěšením bychom Vám rádi oznámili, že byl učiněn první krok expanze franchisového konceptu MOA na českém a slovenském trhu, a to otevřením 2 prodejen MOA v Praze v nákupním centru Westfield Chodov a v Brně v Galerii Vaňkovka. Módní doplňky MOA reprezentují francouzskou eleganci, pestrost, neotřelost designu a kvalitu. Vše pro milovnice módy, které hledají doplňky pro zvýraznění […]


Logo Avexs systems s.r.o.

Franchisový systém COPTRZ, využití dronů v mnoha oblastech

Franchisový systém COPTRZ je jediným v Evropě, který nabízí zájemcům o franchisové podnikání tento ve světě unikátní a ojedinělý systém nasazení a využití dronů v mnoha oblastech hospodářského, obchodního, ale i privátního života v každé zemi.


Logo Avexs systems s.r.o.

Představujeme DUCK DONUTS, vždy čerstvé, voňavé a velmi chutné

Myšlenka a název konceptu vznikly v roce 2007 v městečku Duck, Severní Karolína, USA. Dnes má tato velmi úspěšná franchisová síť více než 100 prodejen v USA a v dalších zemích světa, ve kterých bylo až dosud prodáno přes 22 milionů DUCK DONUTS. Jedná se celosvětově nejprodávanější a nejoblíbenější dezert. Tyto koblihy nebo speciální koláče pocházejí z Holandska, odkud se rozšířily […]


Logo Avexs systems s.r.o.

Franchisový koncept pro podnikatele s nabídkou mobilních aplikací, to je Eazi Apps

Společnost Eazi-Apps byla založena v roce 2012 v Leicesteru, UK. Během několika let se stala předním poskytovatelem mobilních řešení ve více než 40 zemích. Cílem je nabídnout velmi sofistikované, účelné, efektivní a levné mobilní řešení lokálním podnikatelům a tím jim pomoci zvýšit jejich obraty, snížit náklady, vylepšit hospodářské výsledky jejich podnikání a k tomu navíc […]


Logo Avexs systems s.r.o.

La Chinata, nejlepší olivové oleje na českém a slovenském trhu

Společnost La Chinata patří mezi 10 největších producentů olivového oleje ve Španělsku. Pod touto značkou najdete především produkty vyrobené z toho nejlepšího extra panenského olivového oleje. Rozsáhlé zkušenosti čtyř generací s výrobou poskytují potřebné know-how a znalosti o tomto produktu, který využívá La Chinata i jako ryze přírodní složku pro výrobu velmi kvalitních kosmetických výrobků.


Logo Avexs systems s.r.o.

TIROLER, lahůdky z Tyrolských Alp, kterým nelze odolat!

Rakouská společnost Tiroler Bauernstandl GmbH již více než 35 let úspěšně nabízí produkty tyrolských výrobců. Jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model vznikl již v roce 1986 a od roku 1993 byl dále rozvíjen jako franchisový. V současné době má 44 franchisových prodejen zejména v Rakousku a Německu. Od roku 2019 naplno působí na českém trhu […]


Logo Avexs systems s.r.o.

Nenechte si ujít mimořádnou nabídku konceptu MOA

Zástupce konceptu MOA pro český a slovenský trh nabízí prvním dvěma novým franchisovým partnerům velmi zajímavé a mimořádné podmínky spolupráce.


Logo Avexs systems s.r.o.

Renomovaný a velmi úspěšný časopis Brands & Stories napsal o společnosti AVEX systems

Periodikum si bere za cíl přibližovat čtenářům prostřednictvím příběhů nejen společnosti věhlasných světových jmen, ale také české značky, které přežily dlouhá období nepříznivých dob a jsou tu stále. V aktuálním čísle časopisu si mimo jiné můžete přečíst také příběh naší značky.


Logo Avexs systems s.r.o.

Poptávka po franchisingu po skončení korona pandemie v Česku a na Slovensku stále stoupá!

V České a Slovenské republice se zvyšuje poptávka po franšízovém způsobu podnikání, a to zejména ze strany středně velkých nebo začínajících podnikatelů, absolventů vysokých škol nebo manažerů českých i zahraničních společností.


Logo Avexs systems s.r.o.

Český a slovenský trh stále lákají nové kvalitní a v praxi prověřené zahraniční franchisové systémy.

Zde jsou příklady některých franšízových konceptů, které mají aktuálně zájem o vstup na český a slovenský trh a pro které hledá společnost AVEX systems nové master-franchisové nebo franchisové partnery:


Logo Avexs systems s.r.o.

Na český a slovenský trh přichází v roce 2021 MOA z Francie.

Jedná se o velmi úspěšný franchisový koncept, který nabízí již více než 15 let kvalitní, módní a přitom cenově velmi výhodné doplňky dámského odívání „od hlavy až k patě“. Ve franšízové síti je 190 prodejen v 17 zemích světa. Společnost AVEX systems našla pro MOA v červnu 2021 nového master franchisového partnera pro český a slovenský trh, který […]


Logo Avexs systems s.r.o.

Franchising – šance pro vaše podnikání po skončení koronakrize a pandemie Covid 19!

I když se situace na trhu, v obchodě a ekonomice stále příliš nelepší, tak zaznamenáváme přece jen záblesky na lepší časy.


Logo Avexs systems s.r.o.

Jak se správně píší a vyslovují slova franchising, franchisor, franchisant a další výrazy související s franchisovým podnikáním?

Pojem „franchisa“ má své historické kořeny ve středověké Francii, kde se takto označovala privilegia (franchiss) udělovaná feudálem k výrobě nebo prodeji některých výrobků nebo provozování určitých obchodních činností. První vlna moderního franchisingu byla zahájena v USA na počátku 20. století.  Proto se slova jako  „franchise, franchising, atd.“ vyslovují správně anglicky jako „frančájz a frančájzing“.


Logo Avexs systems s.r.o.

Na český a slovenský trh přichází nový velmi atraktivní franchisový systém pod názvem TIROLER.CZ

Jedná se o nabídku tyrolských lahůdek na farmářských trzích, ve stáncích v nákupních centrech, v kamenných obchodech a na e-shopu. Koncept nabízí speciality vysoké kvality bez konkurence na českém a slovenském trhu.


Logo Avexs systems s.r.o.

Velká příležitost pro české a slovenské franchisové systémy, které plánují expanzi na zahraniční trhy

Společnost AVEX systems jim nabízí vyhledávání nových master-franchisových partnerů na bázi success fee s podporou největší organizace svého druhu v Evropě – Franchise Pool International (zkráceně FPI), ve které AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku.


Logo Avexs systems s.r.o.

Největší nabídka master franchisových licencí v ČR a na Slovensku!

Celá řada zahraničních franchisorů myslí již nyní na nejbližší budoucnost po skončení koronakrize a plánuje expanzi do dalších zemí, včetně ČR a Slovenska. Společnost AVEX systems zastupuje téměř 20 systémů, pro které hledá master-franchisové a franchisové partnery. Je to pro příležitost pro zájemce o vlastní podnikání, jak se stát partnerem atraktivních a praxí prověřených značek.


Logo Avexs systems s.r.o.

Franchising – šance pro vaše budoucí podnikání!

„Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a rizikům nebo je alespoň omezit na minimum. Jednou z nich je FRANCHISING“  tvrdí Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems – mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising […]


Logo Avexs systems s.r.o.

AVEX systems – váš partner pro franchising

Chcete se stát samostatnými podnikateli a nevíte, jak na to? Chcete podnikat pod známou mezinárodně působící a praxí prověřenou značkou? Využijte mimořádnou nabídku franchisových systémů, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde prostřednictvím společnosti AVEX systems své nové partnery. Více informací najdete v našem katalogu franchis.


Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí