Tiroler

Tiroler.cz je jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vlastního vloženého kapitálu a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Rakouska a Itálie.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích, na veletrzích, festivalech, jakož i na akcích všeho druhu.

Tiroler.cz nabízí tyrolské lahůdky, jako například sýry z kravského, ovčího a kozího mléka, tyrolský špek, sušené šunky, salámy, klobásy, sádlo se škvarky, máslo, džemy, hořčice, dýňový olej, vína, nealko nápoje, sladké a slané pečivo. Jedná se o tradičně vyrobené potraviny, značná část je v bio kvalitě.

Za více než 30 let podnikání získal systém Tiroler cenné zkušenosti, které jsou obsaženy v nabídce franchisového konceptu pro stávající a budoucí franchisové partnery. Zdokumentovaným know-how úspěšného podnikání je franchisový balík, který kromě jiného obsahuje i pečlivě vybraný sortiment zboží, optimální logistiku, přípravu franchisových partnerů na jejich podnikání a další péči o ně, praxí ověřený marketing, další rozvoj a optimalizaci systému, atd. atd.

Téměř všechny tyrolské produkty z nabídky tohoto konceptu najdete také na značkovém e-shopu Tiroler.cz! Vychutnejte si tyto lahůdky z pohodlí domova.

Franšízový systém Tiroler.cz  se může stát vstupem do samostatného podnikání všech zájemců o franchising. 
Země původu Rakousko
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Franchisové licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.tiroler.cz
Rok vzniku 1993
Cena za master licenci Není v nabídce
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Žádné další poplatky se neplatí

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Tiroler

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá franchisové partnery pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí