Naše filosofie

Naší filosofií je předávat informace a know-how získané více než 25-letými praktickými zkušenostmi v oblasti franchisového podnikání ku prospěchu všech, kteří zvažují spojit svou budoucnost s franchisingem.

Zájemcům o franchising (franšízing) z ČR a ze Slovenska nabízíme zejména úspěšné a na trhu prověřené zahraniční franchisové systémy (franšízy) se zajímavou rentabilitou vlastního vloženého kapitálu, které jim umožní snížit rizika podnikání při zachování jejich podnikatelské samostatnosti. 

Zahraničním franchisovým (franšízovým) systémům nabízíme kvalifikovanou podporu při vstupu na český a slovenský trh, cílené vyhledávání master franchisových nebo franchisových zájemců o jejich koncepty, výběr a přípravu vhodných kandidátů na spolupráci s nimi, jakož i veškeré poradenské služby při etablování jejich systému v České republice a na Slovensku.

Pro původem české a slovenské franchisové (franšízové) koncepty rádi nabídneme pomoc zejména při vývoji nebo optimalizaci jejich franchisových systémů (franšíz) a předáme jim i naše zkušenosti při jejich expanzi do zahraničí s podporou organizace Franchise Pool International (FPI).

Naše praktické zkušenosti z uplynulých 25 let, mezinárodní aktivity a neustálé vzdělávání zajišťují vysokou kvalitu, kompetenci a rozsáhlé know-how. Franchising s AVEX Systems je zárukou kvality.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí