Naše filosofie

Naší filosofií je předávat informace a know-how získané více než 25-letými praktickými zkušenostmi v oblasti franchisového podnikání ku prospěchu všech, kteří zvažují spojit svou budoucnost s franchisingem.

Zájemcům o franchising (franšízing) z ČR a ze Slovenska nabízíme zejména úspěšné a na trhu prověřené zahraniční franchisové systémy (franšízy) se zajímavou rentabilitou vlastního vloženého kapitálu, které jim umožní snížit rizika podnikání při zachování jejich podnikatelské samostatnosti. 

Zahraničním franchisovým (franšízovým) systémům nabízíme kvalifikovanou podporu při vstupu na český a slovenský trh, cílené vyhledávání master franchisových nebo franchisových zájemců o jejich koncepty, výběr a přípravu vhodných kandidátů na spolupráci s nimi, jakož i veškeré poradenské služby při etablování jejich systému v České republice a na Slovensku.

Pro původem české a slovenské franchisové (franšízové) koncepty rádi nabídneme pomoc zejména při vývoji nebo optimalizaci jejich franchisových systémů (franšíz) a předáme jim i naše zkušenosti při jejich expanzi do zahraničí s podporou organizace Franchise Pool International (FPI).

Naše praktické zkušenosti z uplynulých 25 let, mezinárodní aktivity a neustálé vzdělávání zajišťují vysokou kvalitu, kompetenci a rozsáhlé know-how. Franchising s AVEX Systems je zárukou kvality.

 

Ing. Aleš Tulpa

jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí