O nás

Jsme poradenská a zprostředkovatelská společnost se zaměřením na komplexní služby v oblasti franchisového podnikání (franšízingu). Naše know-how, které nabízíme, je získáno a podloženo dlouholetými praktickými zkušenostmi členů našeho týmu v oblasti franchisingu a vrcholového managementu v mezinárodně působících společnostech, zejména zakladatele a hlavního představitele společnosti: Ing. Aleš Tulpa působil jako generální ředitel několika velkých nadnárodních koncernů, jako například OBI Německo – zodpovědný za ČR, Polsko a Maďarsko a nebo QUELLE Německo – kompetentní pro ČR a Slovensko. Je dále členem České asociace franchisingu – ČAF – kde byl po dobu 5 let i jejím prezidentem. Více než 15 let je Ing. Tulpa a AVEX systems součástí největší nadnárodní organizace v Evropě: Franchise Pool International – FPI – která sdružuje renomované a nejlepší franchisové poradce z jednotlivých zemí, které jsou zde zastoupeny. FPI působí v cca. 50 zemích světa.

Chcete se stát samostatným podnikatelem a franchisovým nebo master franchisovým příjemcem? Kontaktujte nás, nebo se podívejte na Nabídku franchisových systémů na našich webových stránkách.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí