Služby pro zájemce o franchising

Pro zájemce o franchising z České a Slovenské republiky nabízí AVEX systems kvalitní a úspěšné franchisové systémy.

Nabízíme zahraniční franchisové systémy (franšízy), které chtějí vstoupit na český a slovenský trh a hledají zde vhodné partnery pro rozvoj jejich franchisového konceptu. Pokud budete vhodným kandidátem, poskytneme vám potřebné informace pro vaše rozhodování, zodpovíme vaše otázky, zorganizujeme setkání s poskytovatelem franchisy (franšízy) a zajistíme podporu při jednání. Stačí si prohlédnout prezentace v části označené jako Nabídka franchisových systémů/Katalog franchis a vybrat si ten pravý pro vaše budoucí podnikání.

Máte-li zájem o značku, která není v naší aktuální nabídce, spojíme se s našimi lokálními partnery z organizace FPI – Franchise Pool International, kteří působí v cca. 50 zemích Evropy a světa a pokusíme se získat vámi zvolený franchisový systém pro spolupráci s vámi.

Pokud s franchisingem začínáte, objasníme Vám jeho základní pojmy a atributy a vysvětlíme, jak funguje franchisový systém v praxi. Pomoct Vám také může přehled často kladených otázek.

Zájemci o master-franchising

Pokud máte zájem etablovat na českém a slovenském trhu zahraniční značku, máte odpovídající finanční prostředky, chuť a odvahu budovat síť vlastních franchisantů s podporou světové značky, je pro vás vhodnou variantou tzv. master franchisa

Více informací k master-franchisingu najdete i zde: FAQ – Často kladené otázky.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí