RivaReno

Firma byla založena v roce 2004. První prodejna byla otevřena v roce 2005. V posledních letech expandoval tento franšízový koncept kromě Itálie například do Španělska, USA, Austrálie, na Dálný Východ a do dalších zemí. V plánu je i vstup na trhy v Německu, Francii, Velké Británie, Rakouska, České republiky a Slovenska.

RivaReno nabízí vynikající prémiové gelato a mražené dezerty vyráběné a prodávané prostřednictvím sítě vlastních a franšízových prodejen.

Vysoce kvalitní ingredience, mimořádné chutě a sametová textura gelata a sorbetů odlišují RivaReno od ostatních nabídek na trhu. Produkty získaly řadu ocenění od znalců potravin, včetně ceny ‚Miglior Gelateria d’Italia‘ (nejlepší prodejna gelato v Itálii) a od asociace potravin a vína Golosaria. Stejně důležité jsou však reference a hodnocení od spokojených zákazníků! RivaReno jim vděčí za to, že tento koncept mohl získat několik certifikátů výjimečnosti například i na portále TripAdvisor a na sociálních sítích.

Gelato je italské pojmenování pro vysoce kvalitní a řemeslným způsobem vyráběnou zmrzlinu. Italové na rozdíl od zbytku světa nerozlišují termín "gelato" od termínu "zmrzlina (ice cream)". Zkrátka v Itálii si nezajdete na zmrzlinu, nýbrž na gelato.

 
Země původu Itálie
Oblast podnikání Gastronomie, Obchod
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.rivareno.com
Rok vzniku 2004
Cena za master licenci Bude předmětem jednání
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění prodejny o velikosti cca. 60 – 100 m2
Další poplatky 1 – 1,5 % z čistého obratu

V čem je gelato lepší než zmrzlina?

Gelato se podobně jako zmrzlina skládá z mléka, smetany a cukru. Avšak od zmrzliny nebo mražených krémů se liší hned v několika faktorech. Je méně tučnější = tedy i méně kalorická, takže by se dalo říct, že je zdravější. Obsahuje také podstatně méně vzduchu, tím pádem je daleko hustější a díky tomu pocitově pro zákazníka lahodnější a teplejší.

Jméno, RivaReno, vzdává hold tomu, kde to všechno začalo: městu Bologni, městu, které se nachází u řeky Reno a které má dlouhou, legendární kulinářskou tradici. Jeden ze zakladatelů tohoto konceptu, Leonardo Ragazzi, objevil tajemství jemné výroby gelato; tyto techniky spolu s tradičními a novými příchutěmi stále hluboce ovlivňují způsob, jakým je dnes toto gelato vyráběno. Název RivaReno, který v překladu znamená „břehy řeky Reno“, zvolili zakladatelé tohoto konceptu s odkazem na jejich boloňské kořeny.

Pokud zrovna neplánujete cestu do Itálie, nesmutněte, jelikož i v České republice si budete moci brzy dát pravé a poctivé gelato, které vyrábí a bude brzy nabízet i koncept RivaReno.

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o RivaReno

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno


  Zadejte prosím vaše příjmení


  Zadejte prosím vaše telefonní číslo


  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu  Zadejte prosím vaši adresu   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí