Služby pro franchisory

Služby pro zahraniční franchisové systémy expandující do České a Slovenské republiky:

Služby pro existující tuzemské – české a slovenské –  franchisové systémy, které plánují expanzi na nové trhy:

Služby pro začínající české a slovenské franchisové systémy se zájmem o expanzi na lokálních a později i na zahraničních trzích:

Jde zejména o vývoj a nebo zdokonalení/optimalizaci jejich franchisových systémů v náročných konkurenčních podmínkách v cílových zemích jejich plánované expanze.

Tato nabídka je založena na základě mnohaletých praktických zkušeností Ing. Aleš Tulpy s vývojem, budováním a řízením mezinárodních franchisových systémů. Působil například jako generální ředitel OBI, Německo, Česká republika, Polsko a Maďarsko nebo jako generální ředitel německého koncernu QUELLE v ČR a na Slovensku, který provozoval úspěšně franchisové systémy QUELLE SHOPS a FOTO Quelle.  Rady a doporučení se opírají dále i o jeho zkušeností jako mezinárodní franchisový poradce, jakož i z praxe a činnosti dřívějšího prezidenta České asociace franchisingu. Ing. Aleš Tulpa, AVEX systems, se specializuje na poradenství a podporu vývoje nových nebo stávajících franchisových systémů v různých oblastech podnikatelské činnosti – v obchodě, službách, gastronomii, ve vzdělávání, aj.

Příklady portfolia našich služeb v této oblasti naší poradenské činnosti:

Analýza aktuálního stavu vašeho franchisového systému – tzv. audit a nebo system check.

Cílem je kriticky analyzovat aktuální stav vývoje vašeho franchisového systému – zda obsahuje všechny obvyklé náležitosti, atributy a standardy, zda je struktura, rozsah a kvalita tzv. franchisového balíku, franchisových příruček aj. náležitostí a materiálů na potřebné a obvyklé úrovni, jakou by měl mít kvalitní mezinárodní franchisový systém.

Tento audit je v zahraničí někdy označován i jako tzv. „system check“ franchisového konceptu. Výsledky a závěry by měly sloužit všem pracovníkům centrály na straně franchisora pro objektivní a neutrální posouzení franchisového konceptu s cílem odhalit případná slabá místa nebo nedostatky tohoto konceptu, které by mohly v budoucnu zapříčinit problémy se stávajícími nebo budoucími master-franchisovými a nebo franchisovými partnery v rámci spolupráce mezi franchisorem a franchisanty nebo při expanzi vašeho franchisového systému do zahraničí. Současně by vám mohla tato systémová kontrola umožnit vytvořit nový nebo optimalizovat stávající franchisový systém a tím přispět i k získání nových franchisových partnerů.

Zprostředkování doplňkových služeb pro franchisové systémy:

Spolupracujeme dále s řadou externích odborníků nebo společností, které se specializují například na:

Rádi vám služby těchto partnerů a poradců zprostředkujeme.

Mám zájem o vaši radu a pomoc

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí