Nurse next door

Tento velmi úspěšný systém péče o seniory v jejich domácím prostředí původem z Kanady poskytuje širokou škálu služeb buď formou komplexní péče včetně péče o hygienu a přípravu jídel nebo dle přání klienta pouze vybrané služby, jako např. pomoc při domácích pracích, při nákupech, doprovod při návštěvě lékaře, úřadu nebo kulturních akcí.

Velmi dobře vyškolení a připravení pečovatelé tohoto konceptu jsou více než obyčejní zaměstnanci. Poskytují i rozhovory na různá témata, zábavu a emociální podporu. Jejich péče tak má význam i pro duševní zdraví klientů a podporuje nezávislost, důstojnost a kvalitu jejich života. Služby tohoto systému lze využívat buď dlouhodobě nebo jen v případě potřeby, např. v době dovolených nebo pracovního vytížení rodiny klienta, která se tak může věnovat vlastním aktivitám a potřebám s vědomím toho, že o jejich rodinného příslušníka je kvalitně a dobře postaráno. Kromě výše uvedených služeb nabízí franchisový systém svým klientům i 24-hodinovou bezpečnostní službu.
Služby jsou zaměřeny především na starší osoby v jejich vlastním domácím prostředí, kde se cítí dobře a bezpečně, tedy na seniory, kteří z různých důvodů nechtějí zůstávat sami nebo nemají zájem jít do pečovatelských domů. Franchisový systém z Kanady patří v této oblasti podnikání a péče k nejlepším na světě. Nabízí například i péči o osoby po operacích, s Alzheimerovou chorobou a nebo o osoby dlouhodobě nemocné.
Franchisový systém je v Kanadě činný již téměř 20 let a nabízí pro své master-franchisové a franchisové partnery kromě rozsáhlého know-how v podobě “franchisového balíku“, bohatých praktických zkušeností, kvalitního IT - software i hardware, marketingové strategie pro získávání nových klientů a partnerů i kvalitní program školení a dalšího vzdělávání.
Nurse Next Door expandoval dále do USA, Austrálie a plánuje další expanzi především do Německa, Velké Británie, Číny a dalších zemí v Evropě.
Země původu Kanada
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.nursenextdoorfranchise.com
Rok vzniku 2001
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Nurse next door

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí