Uncle Sharkii

Po úspěšném rozvoji v USA a v řadě zemí v jihovýchodní Asii, kde se koncept Uncle Sharkii velmi dobře etabloval, má tento velmi atraktivní systém namířeno do Evropy, včetně českého a slovenského trhu, kde zcela určitě obohatí nabídku v oblasti gastronomických specialit. Základem je tzv. havajská miska označená jako poké bowl, která patří v posledních letech k největším trendům v gastronomii. Slovo poke znamená v havajštině krájet na kousky. A takové najdete i ve své misce poke. Originální poke se připravuje se syrovým tuňákem a tato verze, tedy ahi poke, je na Havaji i nejpopulárnější. Postupně ale vznikly varianty s různými druhy ryb, zejména s lososem, chobotnicí nebo třeba s krevetami. Původně se ryby předem marinovaly ve směsi sójové omáčky, sezamového oleje a cibule. Nyní se dochucují mnoha druhy omáček. K těmto jídlům se dále přidávají různé ingredience, zelenina či ovoce, řasy nebo i kaviár. Asijská kuchyně je patrná i v různých dochucovadlech jako např. wasabi pasta, korejské kimchi, asijská chilli omáčka sriracha nebo japonské omáčky teriyaki nebo ponzu.

Koncept Uncle Sharkii zahrnuje restaurace klasického a rychlého občerstvení, bary, kiosky, samostatné kamenné prodejny nebo mobilní prodejní jednotky. I přes vysokou kvalitu a kreativitu přípravy všech pokrmů je průměrná cena jídel a nápojů relativně nízká. Restaurace a bary jsou stylově a vkusně zařízeny a tím vytváří příjemnou až rodinnou atmosféru. Velmi zajímavá je rovněž nízká investice do jednotlivých prodejních formátů, rychlá návratnost investic a vysoká rentabilita vlastního vloženého kapitálu.

Mobilní prodejny - tzv. Food Truck -  umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích, na veletrzích, festivalech, jakož i na akcích všeho druhu, kde je vysoká frekvence potenciálních zákazníků.

Uncle Sharkii nabízí franchisantům osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franchisových podniků na českém a slovenské trhu.
Země původu USA
Oblast podnikání Gastronomie, Obchod
Typy nabízené licence Master Franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.unclesharkii.com
Rok vzniku 2018
Cena za master licenci Bude předmětem jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci 15 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti, formátu a umístění provozovny
Další poplatky Bude předmětem jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Uncle Sharkii

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

 

Ing. Aleš Tulpa

jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí