SuperPark

Jedná se o světově unikátní tzv. all-in-one indoor aktivity park. Tento hybridní model nabízí 30-50 různých aktivit dle velikosti parku pro děti, teenagery, celé rodiny, skupiny přátel a známých, pro firemní akce a další cílové skupiny, jako například pro seniory. SuperPark je místem pro zábavu, relax, inspiraci, zdraví a fittness, s nabídkou aktivit pro kreativní myšlení, zvládání stresu a pro trávení volného času.

První SuperPark byl otevření v roce 2012 ve Finsku. Návštěvníkům i investorům z celého světa, kteří se na tento park přijeli podívat, bylo jasné, že bylo vytvořeno něco, co je světově unikátní. Během velmi krátké doby bylo otevřeno dalších 8 obdobných parků o velikosti cca. 1.000 až 8.700 m2. V posledních letech pak vznikaly další SuperParky v různých zemích celého světa, jako například v Austrálii, Mexiku, Brazílii, Číně a v zemích Dálného Východu. Dalšími cílovými zeměmi jsou kromě České a Slovenské republiky například Německo, Francie, Itálie, Velká Británie a další regiony střední a východní Evropy.

Celá síť těchto parků je řízena centrální organizací, která má název SuperPark Development Unit se sídlem ve Finsku. Tato systémová centrála zajišťuje veškerou přípravu a otevření nových parků na celém světě, jakož i komplexní podporu všech svých partnerů.

Franchisový koncept byl v posledních 5 letech testován na různých místech – v různých lokalitách, v odlišných velikostech SuperParků a průběžně optimalizován. Toto rozsáhlé a praxí prověřené know-how je velmi kvalitně a podrobně zdokumentováno v příručkách a manuálech.
Země původu Finsko
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko, franchisové licence, area developer
Webové stránky www.superpark.fi
Rok vzniku 2012
Cena za master licenci Bude předmětem jednání
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání
Počáteční investice do jedné provozovny Bude předmětem jednání
Další poplatky Bude předmětem jednání
Rozsah nabídky aktivit jednotlivých SuperParků je odvislý od jejich velkostí, která se může pohybovat mezi cca. 1.000 – 8.000 m2. Nejčastějším a typickým doplněním služeb jsou i vhodně zvolené restaurace, různé fast foodové nabídky a cateringové služby, které jsou přizpůsobené pro nabízené atrakce a pro všechny návštěvníky parku. Součástí franchisového systému SuperPark je i vlastní koncept restaurace pod názvem Robson´s. Stejně tak nabízí některé SuperParky i možnosti ubytování pro turisty, krátkodobé výletníky nebo pro obyvatele dané země či regionu.

SuperPark (SP) je skvělá zábava v mnoha dimenzích. Koncept spojuje sportovní a zábavní aktivity pro velmi široké spektrum cílových skupin, z nichž nejvýznamnějšími a nejtypičtějšími jsou rodiny s dětmi od 8 do 14 let a různé zájmové skupiny, například přátelé, spolupracovníci ve firmách, sportovní kluby, apod. Všechny aktivity jsou založeny na pohybu. Když se lidé pohybují, cítí se zdravěji a mají dobrou náladu.

SuperPark překonává i největší nabídky v ČR a na Slovensku v této oblasti zábavy! Vídeň má Prátr, Dánsko Tivoli nebo Legoland a Paříž Disneyland. Česká republika a Slovensko budou mít v budoucnosti světově unikátní SuperParky.

Zábavní parky hrají v současné době významnou roli nejen v oblasti života mnoho cílových skupin v každé vyspělé zemi, ale i v cestovním ruchu. Vznikají na základě motivace zvýšit atraktivitu měst a zemí. Motivací investorů jsou očekávané zajímavé zisky, rychlá návratnost investic v relativně krátkém časovém horizontu a velmi atraktivní výše rentability vlastního vloženého kapitálu.

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o SuperPark

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí