M ROOM

Jedná se o největší franchisovou síť tzv. Barber Shops - pánského holičství - v Evropě. Franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy, vousy, pleť a osobní styl mužů vznikl jako společný nápad dvou kadeřníku - mistrů světa v tomto oboru -  v roce 2010 ve Finsku. Jak se ukázalo, přesně vystihli narůstající trend, který se v té době začal objevovat - zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy.

Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientům kromě střihání, barvení a úpravy vlasů a vousů i místo pro odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen vnitřní a vnější design salónů M ROOM.

V současné době působí tento franchisový koncept kromě Finska, dále ve Švédsku,  Estonsku, Litvě, Německu, USA, Norsku a Dánsku. V provozu je celkem 80 M ROOM  Barber Shops. V roce 2019 bylo rozhodnuto expandovat s tímto velmi úspěšným a prověřeným  konceptem do dalších zemí Evropy a světa, včetně České a Slovenské republiky.
Země původu Finsko
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a SR
Webové stránky www.mroom.com
Rok vzniku 2008
Cena za master licenci 100 000 EUR ČR, 50 000 EUR SR
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění provozovny
Další poplatky 10 % z měsíčního obratu bez DPH

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o M ROOM

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí