EQUIVALENZA

Nejznámější a největší španělský franchisový koncept v oblasti „světa parfémů a kosmetiky“ přichází nyní i na český a slovenský trh! EQUIVALENZA přinesla na trh revoluční změnu v nabídce svých vlastních výrobků pro ženy i muže za neuvěřitelně výhodné ceny.

Myšlenka je geniální a přitom velmi jednoduchá: Zákazník si zvolí flakon – vhodnou lahvičku – a pak vůni, která se mu nejvíce líbí, a to ze 130 různých možností. Všechny produkty si vyrábí tento franšízový koncept, který je na trhu již od roku 2011, zcela sám. Tímto zabraňuje nepřiměřenému zvyšování nákupních a tudíž i prodejních cen o marže mnoha mezičlánků celého dodavatelského řetězce, jak je to obvyklé u jiných značkových výrobků.

Tato tzv. mono-značková parfumeria a kosmetika se nyní prodává celkem v 557 prodejnách ve 26 zemích světa. Z toho je 130 prodejen ve Španělsku a 427 v zahraničí, především v Itálii, Francii, Německu, Holandsku, Portugalsku, Velké Británii, Kanadě a v dalších zemích Evropy i světa. EQUIVALENZA má 11 master franchisových partnerů a na další mezinárodní expanzi je velmi dobře připravena.

Mottem tohoto franchisového konceptu je: Vůně a výrobky vysoké kvality za neuvěřitelně nízké ceny!

V čem spočívá obchodní tajemství, úspěch a know-how této značky? Parfémy, kosmetika a osvěžovače vzduchu pochází z vlastní výroby. Nabízené produkty jsou pro všechny cílové skupiny zákazníků a ke všem možným příležitostem: v zaměstnání, na cesty, pro různé společenské, kulturní a sportovní události, doma, apod.

Nízkých cen je docilováno i tím, že je možné používat stejné lahvičky – flakony – pro opakované nákupy. Jedná se tedy o tzv. „doplňovací systém“, který šetří peníze zákazníků (zákazník nemusí platit opakovaně za obalový materiál) a k tomu je tento koncept i velmi ohleduplný k životnímu prostředí.

Koncept EQUIVALENZA poskytuje ROZMANITOST NABÍDKY vysoce kvalitních parfémů, kosmetických produktů, výrobků pro péči o lidské tělo a osvěžovačů vzduchu, které mají aromaterapeutický charakter, za velmi výhodné ceny.

VŮNĚ všech výrobků jsou jedinečné, originální, unikátní a naprosto výjimečné na současném trhu, a to pro každou příležitost a pro všechny cílové skupiny zákazníků.
Země původu Španělsko
Oblast podnikání Obchod
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky equivalenza.com/en/
Rok vzniku 2011
Cena za master licenci Bude předmětem jednání se zájemci.
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání se zájemci.
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění prodejny cca. 30-40 tis. EUR
Další poplatky Bude předmětem jednání se zájemci.

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o EQUIVALENZA

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí