Duck Donuts

Myšlenka a název konceptu vznikly v roce 2007 v městečku Duck, Severní Karolína, USA. Dnes má tato velmi úspěšná franchisová síť více než 100 prodejen v USA a v dalších zemích světa, ve kterých bylo až dosud prodáno přes 22 milionů DUCK DONUTS. Jedná se celosvětově nejprodávanější a nejoblíbenější dezert. Tyto koblihy nebo speciální koláče pocházejí z Holandska, odkud se rozšířily do všech zemí světa.

Základem úspěchu a vysoké oblíbenosti konceptu a produktů DUCK DONUTS je především jejich vysoká kvalita, mezi zákazníky velmi oblíbený sortiment, jakož i výroba donuts na speciální přání odběratelů. Výrobky jsou vždy čerstvé, voňavé a velmi chutné. Kromě donuts jsou v nabídce i kvalitní druhy kávy, čaje a dalších nápojů. Koncept nabízí pestrý výběr produktů, které lidem chutnají.

Vedle designově velmi atraktivních prodejen pod značkou DUCK DONUTS, které jsou většino umístěny v nákupních centrech nebo na velmi frekventovaných ulicích, jsou výrobky nabízeny i v pojízdných prodejnách (v rámci sportovních, kulturních a společenských akcí nebo pro rekreační a turistické oblasti), v restauracích, barech nebo ve smluvních sítích prodejen jako shop-in-shop. Formát provozovny je možné vždy přizpůsobit potřebám konkrétní lokality.

Franšízový koncept zahrnuje i catering a home-delivery: dodávky objednaného sortimentu do firem, na různé oslavy, svatby a různé soukromé nebo společenské akce, jako například oslavy narozenin nebo posezení u kávy/čaje s přáteli.

Produkty DUCK DONUTS jsou vždy vyráběny z kvalitních surovin dle vlastních originálních receptů nebo od prověřených a ve světě známých dodavatelů různých polotovarů, např. čokolády, krémů a dalších ingrediencí.

Koncept nabízí master franchisantům a franšízovým partnerům osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franchisových podniků na českém a slovenské trhu.
Země původu USA
Oblast podnikání Gastronomie, Obchod
Typy nabízené licence Master franchisové licence pro ČR a Slovensko
Webové stránky www.duckdonuts.com/about-us/
Rok vzniku 2007
Cena za master licenci Bude předmětem dalšího jednání s franchisorem
Cena za jednu licenci 10 000 EUR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti a umístění prodejny
Další poplatky Bude předmětem dalšího jednání s franchisorem

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Duck Donuts

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo přání, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


   

  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí